Új hozzászólás Aktív témák

• mephi666

nagyúr

válasz DeathAdder #201807 üzenetére

...olyat piros-fehér-zöldben mi húztunk egyik főnökkel a céges octavia tükreire, amikor 2016-ban a portugálok elleni meccs napján miskolcon melóztunk :DDD ...elejéről sajnos lemaradtunk, ültünk megbeszélésen, én közvetítettem neki, hogy "Gera gól, vezetünk" ...majd gyors lezárta a megbeszélést, vágódtunk kocsiba és téptünk át az üres városon a szállásig, hogy mielőbb nézhessük :D ...útközben jött egyenlítés, 2. félidőn meg már kocsmában ültünk és néztük Dzsudzsák góljait és CR7 idegállapotát

...idén tervek szerint júli 6-13ig olaszoknál leszünk, bízok benne hogy elvergődnek a negyeddöntőig/elődöntőig és ott helyben meg tudom tapasztalni, mennyire élik meg :)